Energy Metin2 Server 4Fun
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare



 

 Nu este rau sa ne dati niste detalii despre clientul nou daca exista macar si ce se intampla cu serverul mai exact !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kidxd
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat



Mesaje : 8
Puncte : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/06/2012

Nu este  rau sa ne dati niste detalii despre clientul nou daca exista macar si ce se intampla cu serverul mai exact ! Empty
MesajSubiect: Nu este rau sa ne dati niste detalii despre clientul nou daca exista macar si ce se intampla cu serverul mai exact !   Nu este  rau sa ne dati niste detalii despre clientul nou daca exista macar si ce se intampla cu serverul mai exact ! EmptyMar Iul 03, 2012 12:39 pm

Titlul spune totul !

Vrem detalii si nu doar eu tot serverul vrea !

Nu vreau sa stiu cum e vremea afara vreau sa stiu ce drq se alege de serveru asta !
Sus In jos
BillyNebunul
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat



Mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/06/2013

Nu este  rau sa ne dati niste detalii despre clientul nou daca exista macar si ce se intampla cu serverul mai exact ! Empty
MesajSubiect: Re: Nu este rau sa ne dati niste detalii despre clientul nou daca exista macar si ce se intampla cu serverul mai exact !   Nu este  rau sa ne dati niste detalii despre clientul nou daca exista macar si ce se intampla cu serverul mai exact ! EmptyJoi Iun 27, 2013 2:18 am

poate se intampla ce cred eu....   modificat la maxim si acum nu-i mai da de cap...  oare ce zic aia care au bagat niste bani in  chestia asta de-i zice "Metin"???  bucuria tuturor cand dau de buguri, erori, lag, cand te scoate la 30 de secunde sau la relog....   sau pur si simplu din senin...  eu macar nu plang dupa nimic, macar am baut bere rece de banii alocati itemelor si acum ma felicit pt decizia luata. mult noroc sa-i dai de cap
Sus In jos
 
Nu este rau sa ne dati niste detalii despre clientul nou daca exista macar si ce se intampla cu serverul mai exact !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce se intampla cu clientu
» Inca niste insi din mapa de 100
» Clientul nu merge
» Faceti ceva in legatura cu clientul...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
EnergyMetin2 :: ZONA ADMINISTRARE :: Anunturi si Noutati-
Mergi direct la: